Robot koszący Cramer RM1000

Catalogue index: KAT12292

  • Availability: End of stock
  • Delivery time: Realizacja: 1 dzień roboczy
  • Delivery: from PLN0.00 (DHL pobranie)
PLN5,199.00 gross / szt. PLN4,226.83 net + 23% VAT / szt.

Description

 

Cramer RM1000

Robot koszący do powierzchni maksymalnej 1000 m2
 

RM1000 to w pełni zautomatyzowana kosiarka przeznaczona do średnich ogrodów o powierzchni do 1000m². Dzięki pełnej łączności GSM (2G/4G) za pośrednictwem aplikacji Cramer Connect możesz łatwo zarządzać harmonogramami koszenia i monitorować stan robota. Zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie model RM1000 jest wyposażony w zintegrowany czujnik podnoszenia, który automatycznie zatrzymuje noże oraz czujnik kolizji, który rozpoznaje przeszkody.

 

 

Najważniejsze dane techniczne

Maksymalny obszar pracy: do 1000 m2
Zalecany obszar pracy: do 800 m2
Zakres regulacji koszenia: od 20 do 60 mm
Maksymalne nachylenie terenu: 35o
Poziom hałasu: 57 dB
Komunikacja: GSM 2G/4G (karta SIM w zestawie) 

 

 

Robot koszący

Cramer RM1000 to automatyczy robot koszący, który zajmuje się utrzymaniem trawnika do powierzchni 1000m2 przy nachyleniach powierzchni wynoszących do 35%. Jego cicha praca wynosząca zaledwie 57dB pozwala na działanie w dowolnym momencie dnia i nocy, bez obawy o zakłócanie spokoju w najbliższym sąsiedztwie.

 

Image

 

Najlepszy wybór dla trawnika

Regulacja wysokości koszenia jest niezwykle prosta i oferuje zakres wysokości w przedziale od 20 mm do 60 mm, co pozwala wybrać idealny wygląd trawnika. Dzięki temu trawnik może być elegancki i nisko przystrzyżony lub dłuższy i bardziej naturalny.

 

Image

 

Łatwe czyszczenie

Dzięki wysokiej klasie ochrony przed wodą IPX5 robot koszący jest znakomicie chroniony przed warunkami atmosferycznymi. Ponadto należy zwrócić uwagę na fakt, że może być czyszczony wodą pod ciśnieniem przy użyciu węża ogrodowego. To wszystko dzięki łatwo zdejmowalnej pokrywie.

 

Image

 

Bezpieczeństwo i zabezpieczenia

Oprócz wielu funkcji związanych z bezpieczeństwem użytkowania maszyny, seria RM posiada także zintegrowany system chroniący maszynę przed kradzieżą. Dzięki łączności GSM (2G/4G) robot cechuje się pozycjonowaniem GPS oraz strefą "Geofence", po opuszczeniu której zostanie zablokowany, uruchomi alarm oraz zaoferuje śledzenie na żywo swojego położenia za pośrednictwem aplikacji Cramer Connect.

 

Image

 

 

Cramer RM1000 - robot koszący

Cramer RM1000 to w pełni zautomatyzowany robot koszący przeznaczony do średnich ogrodów o maksymalnej powierzchni do 1000m². Za pośrednictwem standardu GSM 2G/4G bezprzewodowego połączenia smartfona i aplikacji Cramer Connect możesz w łatwy sposób monitorować stan robota oraz zarządzać harmonogramem koszenia. 

Cramer RM1000 zaoszczędzi Twój czas kosząc trawnik i ładując swój akumulator w sposób autonomiczny. To wszystko bez bieżącego nadzoru czy konieczności układania planu ładowania maszyny.

Cramer RM1000 został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie Twojego otoczenia. Jest wyposażony w zintegrowany czujnik podnoszenia i przechylania, który inercyjnie zatrzymuje pracę ostrzy. Dzięki temu nie istnieje ryzyko jakiegokolwiek uszczerbku dla osób czy zwierząt, które znajdą się w zasięgu pracy urządzenia. Ponadto posiada czujnik uderzeniowy, który rozpoznaje przeszkody celem ich omijania.

 

Ask about product

Cost of delivery

DHL pobranie : from PLN0.00
DHL przelew : from PLN0.00
Odbiór osobisty : from PLN0.00