Robot koszący Cramer RM1500

Catalogue index: KAT12293

  • Availability: End of stock
  • Delivery time: Realizacja: 1 dzień roboczy
PLN7,599.00 gross / szt. PLN6,178.05 net + 23% VAT / szt.

Description

 

Cramer RM1500

 

Robot koszący do powierzchni maksymalnej 1500 m2

 

RM1500 to w pełni zautomatyzowana kosiarka przeznaczona do średnich ogrodów o powierzchni do 1500m². Dzięki pełnej łączności GSM (2G/4G) za pośrednictwem aplikacji Cramer Connect możesz łatwo zarządzać harmonogramami koszenia i monitorować stan robota. Zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie model RM1500 jest wyposażony w zintegrowany czujnik podnoszenia, który automatycznie zatrzymuje noże oraz czujnik kolizji, który rozpoznaje przeszkody.

 

 

Najważniejsze dane techniczne

Maksymalny obszar pracy: do 1500 m2
Zalecany obszar pracy: do 1200 m2
Zakres regulacji koszenia: od 20 do 60 mm
Maksymalne nachylenie terenu: 35o
Poziom hałasu: 60 dB
Komunikacja: GSM 2G/4G (karta SIM w zestawie) 

 

 

Robot koszący

Cramer RM1500 to automatyczy robot koszący, który zajmuje się utrzymaniem trawnika do powierzchni 1500m2 przy nachyleniach powierzchni wynoszących do 35%. Jego cicha praca wynosząca zaledwie 60dB pozwala na działanie w dowolnym momencie dnia i nocy, bez obawy o zakłócanie spokoju w najbliższym sąsiedztwie.

 

Image

 

Najlepszy wybór dla trawnika

Regulacja wysokości koszenia jest niezwykle prosta i oferuje zakres wysokości w przedziale od 20 mm do 60 mm, co pozwala wybrać idealny wygląd trawnika. Dzięki temu trawnik może być elegancki i nisko przystrzyżony lub dłuższy i bardziej naturalny.

 

Image

 

Łatwe czyszczenie

Dzięki wysokiej klasie ochrony przed wodą IPX5 robot koszący jest znakomicie chroniony przed warunkami atmosferycznymi. Ponadto należy zwrócić uwagę na fakt, że może być czyszczony wodą pod ciśnieniem przy użyciu węża ogrodowego. To wszystko dzięki łatwo zdejmowalnej pokrywie.

 

Image

 

Bezpieczeństwo i zabezpieczenia

Oprócz wielu funkcji związanych z bezpieczeństwem użytkowania maszyny, seria RM posiada także zintegrowany system chroniący maszynę przed kradzieżą. Dzięki łączności GSM (2G/4G) robot cechuje się pozycjonowaniem GPS oraz strefą "Geofence", po opuszczeniu której zostanie zablokowany, uruchomi alarm oraz zaoferuje śledzenie na żywo swojego położenia za pośrednictwem aplikacji Cramer Connect.

 

Image

 

Ask about product

Cost of delivery

Odbiór osobisty : free